ABC biologii 2 Sprawdziany

ABC Biologii 2 Sprawdziany + Klucze odpowiedzi

Dla uczniów lekcje biologii są albo zbawieniem, albo utrapieniem. Raczej ciężko znaleźć uczniów, dla których jest ona przedmiotem neutralnym. To wszystko dlatego, że jest to przedmiot złożony i wymagający, nie trafiający w gusta każdego. Prawda jest jednakże taka, że sam w sobie jest to przedmiot bardzo ciekawy, ponieważ uczący bardzo wiele o tym, jak zbudowany jest świat wokół nas. To bardzo przydatna wiedza, bowiem jest to przedmiot opowiadający o tym, jak zbudowane i jak rozwijają się organizmy, w tym nasz.

Uczy on także o środowisku i o jego właściwej ochronie, a także uczy nas o zdrowym odżywianiu się. Jest to wiedza, którą każdy młody człowiek powinien posiąść i przede wszystkim powinien pragnąć ją przyswoić. To, by wzbudzić takie pragnienie jest już obowiązkiem nauczyciela biologii, który powinien prowadzić swoje lekcje tak, aby były one intrygujące i ciekawe. Do tego konieczny jest wybór odpowiednich podręczników do nauczania przedmiotu. Taką właśnie serią jest seria „ABC biologii”, doskonale znana uczniom i nauczycielom. Pobierz do niej takie materiały, jak test, sprawdziany i książka nauczyciela z portalu chomikuj.

U nas znajdziesz sprawdziany do szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkół wyższych (technikum, gimnazjum). Pobierz ABC Biologii 2 Sprawdziany w formie .pdf razem z kluczami odpowiedzi w formie .txt
Wszystkie sprawdziany zamieszczone na stronie są dodawane przez użytkowników. Masz dobre zdjęcia ze sprawdzianów i chcesz dodać je na naszą stronę? Napisz do nas!
Przykładowy wygląd ABC Biologii 2 Sprawdziany. Są to zrzuty ekranu innych sprawdzianów!
ABC biologii 2 testy ABC biologii 1 sprawdziany chomikuj ABC biologii 2 sprawdziany pobierz ABC biologii 2 sprawdziany
Zbiór naszych wszystkich sprawdzianów znajdziesz również w serwisie chomikuj – ABC Biologii 2 Sprawdziany chomikuj. Ostrzegamy przed fałszywymi chomikami, prawdziwe linki znajdziecie wyłącznie na naszej stronie.
Ocena zgodności ABC Biologii 2 Sprawdziany. Prosimy oddawać głosy oraz dodawać komentarze, to może pomóc innym użytkownikom strony.

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książki ABC Biologii 2 – w paczce znajdują się testy ze wszystkich rozdziałów dla obu grup A i B

Rozmiar sprawdzianu: 4.1
Pliki w folderu: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.11.2015


Jeśli szukasz sprawdzianu/testu, którego nie ma jeszcze u nas, napisz do nas w komentarzach, a postaramy się go jak najszybciej dodać.
Chwalcie się w komentarzach swoimi ocenami! Życzymy samych piąteczek!

Share This Post

Recent Articles

2 komentarze to “ABC biologii 2 Sprawdziany”

  1. patrykmistrz napisał(a):

    Dlugo szukalam wlasciwej strony majacej w swoim zbiorze liczne sprawdziany i mysle, ze wreszcie znalazlam dokladnie to, czego szukalam 😀
    Wreszcie udalo mi sie znalezc autentyczne sprawdziany, takie same, jak te, z ktorymi ma sie stycznosc w szkolach 🙂

  2. Imperion napisał(a):

    Szkola sprawia ci problemy, z ktorymi uwazasz, ze nie jestes w stanie sie uporac? Sprawdziany sa coraz trudniejsze, a ty masz coraz mniej cierpliwosci do nauki? Zapoznaj sie z ta strona 😀

Leave a Reply

© 2017 TwojSprawdzianik. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie