Swoimi słowami 1 Sprawdziany

Swoimi słowami 1 Sprawdziany + Klucze odpowiedzi

Nauczanie języka polskiego jest ważne nie tylko na pierwszych etapach kształcenia, lecz przez cały jego okres. Uczniowie uczą się nie tylko czytania i pisania, lecz także komunikowania się, myślenia i formowania oraz wyrażania opinii i budowania wniosków. To także bardzo szeroko zakrojone kształcenie literackie i kulturowe, które uczy wiele o naszej cywilizacji i kręgu kulturowym, w którym żyjemy. Nabycie tych umiejętności jest po prostu niezbędne. Jest to przedmiot, który, choć najsilniej zakorzeniony jest w tradycji, musi także najbardziej iść z duchem czasu, by zainteresować uczniów.

Lekcje języka polskiego muszą opowiadać uczniom o rzeczach bliskich, o kwestiach, z którymi będą mogli się oni utożsamić i o rzeczach, które będą dla nich aktualne i ważne. Niezbędne jest zatem, aby nauczyciel – polonista odpowiednio skonstruował program nauczania i dobrał najlepsze, najbardziej aktualne podręczniki. Takie, które swoją treścią zainteresują uczniów. Taką serią jest właśnie seria „Swoimi słowami”, która porusza nie tylko tematy związane z tradycją literacką, lecz także kwestie bliskie uczniom. Jeżeli jesteś nauczycielem, to pobierz takie materiały dydaktyczne, jak książka nauczyciela, test czy sprawdziany z chomikuj.

U nas znajdziesz sprawdziany do szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkół wyższych (technikum, gimnazjum). Pobierz Swoimi słowami 1 Sprawdziany w formie .pdf razem z kluczami odpowiedzi w formie .txt
Wszystkie sprawdziany zamieszczone na stronie są dodawane przez użytkowników. Masz dobre zdjęcia ze sprawdzianów i chcesz dodać je na naszą stronę? Napisz do nas!
Przykładowy wygląd Swoimi słowami 1 Sprawdziany. Są to zrzuty ekranu innych sprawdzianów!
Swoimi słowami 1 testy Swoimi słowami 1 sprawdziany chomikuj Swoimi słowami 1 sprawdziany pobierz Swoimi słowami 1 sprawdziany
Zbiór naszych wszystkich sprawdzianów znajdziesz również w serwisie chomikuj – Swoimi słowami 1 Sprawdziany chomikuj. Ostrzegamy przed fałszywymi chomikami, prawdziwe linki znajdziecie wyłącznie na naszej stronie.
Ocena zgodności Swoimi słowami 1 Sprawdziany. Prosimy oddawać głosy oraz dodawać komentarze, to może pomóc innym użytkownikom strony.

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książki Swoimi słowami 1 – w paczce znajdują się testy ze wszystkich rozdziałów dla obu grup A i B

Rozmiar sprawdzianu: 4.1
Pliki w folderu: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.11.2015
Pobierz ten sprawdzian z Chomikuj


Jeśli szukasz sprawdzianu/testu, którego nie ma jeszcze u nas, napisz do nas w komentarzach, a postaramy się go jak najszybciej dodać.
Chwalcie się w komentarzach swoimi ocenami! Życzymy samych piąteczek!

One thought on “Swoimi słowami 1 Sprawdziany

  1. Wraz z trafieniem na te wlasnie strone, usmiechnelo sie wreszcie do mnie szczescie, ktorego dotychczas w szkole zdecydowanie nie posiadalem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *