Policzmy to razem 2 Sprawdziany

Policzmy to razem 2 sprawdziany

Policzmy to razem 2 Sprawdziany + Klucze odpowiedzi

Matematyka dla wielu uczniów jest tak zwanym przedmiotem „nie do przejścia”. Jest ona czymś szczególnie ciężko zrozumiałych dla uczniów bardziej zorientowanych humanistycznie. Jest to jednak zbiór umiejętności, które chociażby tylko w formie podstawowej należy nabyć nawet, jeżeli przyswajanie tej wiedzy przychodzi uczniom z trudem. Umiejętność liczenia i analitycznego i logicznego myślenia jest czymś niezbędnym w dalszym życiu.

To wiedza, bez której w dorosłym życiu ani rusz. To w dużej mierze wiedza praktyczna, która pozwoli nam się uporać nie tylko z codziennymi zakupami, lecz także z rachunkami czy remontami – bo nie sposób sobie z nimi poradzić bez wiedzy matematycznej i umiejętności sprawnego rachowania. Nawet, jeżeli nie zdaje sobie z tego sprawy uczeń, to nauczyciel doskonale o tym wie. Dlatego też musi dobrać jak najlepszą serię podręczników, dzięki której uczniom łatwo będzie przyswajać wiedzę. Taką właśnie serią jest „Policzmy to razem”. Pobierz do niej takie materiały dydaktyczne, jak test, sprawdziany czy książka nauczyciela z portalu chomikuj.

U nas znajdziesz sprawdziany do szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkół wyższych (technikum, gimnazjum). Pobierz Policzmy to razem 2 Sprawdziany w formie .pdf razem z kluczami odpowiedzi w formie .txt
Wszystkie sprawdziany zamieszczone na stronie są dodawane przez użytkowników. Masz dobre zdjęcia ze sprawdzianów i chcesz dodać je na naszą stronę? Napisz do nas!
Przykładowy wygląd Policzmy to razem 2 Sprawdziany. Są to zrzuty ekranu innych sprawdzianów!
Policzmy to razem 2 testy Policzmy to razem 2 sprawdziany chomikuj Policzmy to razem 2 sprawdziany pobierz Policzmy to razem 2 sprawdziany
Zbiór naszych wszystkich sprawdzianów znajdziesz również w serwisie chomikuj – Policzmy to razem 2 Sprawdziany chomikuj. Ostrzegamy przed fałszywymi chomikami, prawdziwe linki znajdziecie wyłącznie na naszej stronie.
Ocena zgodności Policzmy to razem 2 Sprawdzian. Prosimy oddawać głosy oraz dodawać komentarze, to może pomóc innym użytkownikom strony.

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książki Policzmy to razem 2 – w paczce znajdują się testy ze wszystkich rozdziałów dla obu grup A i B

Rozmiar sprawdzianu: 4.1
Pliki w folderu: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.11.2015
Pobierz ten sprawdzian z Chomikuj


Jeśli szukasz sprawdzianu/testu, którego nie ma jeszcze u nas, napisz do nas w komentarzach, a postaramy się go jak najszybciej dodać.
Chwalcie się w komentarzach swoimi ocenami! Życzymy samych piąteczek!

One thought on “Policzmy to razem 2 Sprawdziany

  1. Moglem z tej strony pobierac sprawdziany pdf, testy, klucze odpowiedzi i inne, dzieki czemu nie straszna mi juz zadna kartkowka, sprawdzian ani test!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *