Z Pitagorasem przez gimnazjum 3 Sprawdziany

sprawdziany pobierz

Z Pitagorasem przez gimnazjum 3 Sprawdziany + Klucze odpowiedzi

„Z Pitagorasem przez gimnazjum” to ostatnia wersja klasycznej już edycji podręczników do szkoły matematyki, autorstwa Stanisława Durydliwki i Stefana Łęskiego. Stanowi obecne linia podręczników dana do nauk gimnazjalnych. Niniejszy podręcznik jest nowo opracowaną pracą do szkoły matematyki. Autorzy podręczników, bazując na dużo latach naszych doświadczeń także na radach i ofertach nauczycieli matematyki z całkowitego świecie, dokonali dużo dużo praktycznych nowości w historie podręczników.
Odmiany te interesują nie tylko zmiany szaty graficznej, ale przede każdym stanowczemu uaktualnieniu i przystosowaniu do niedawnych czasach uległy treści zadań, jakie stały o znacznie dużo dobrane do ostatniej, otaczających nastolatków rzeczywistości, dzięki czemu zdecydowanie jest się im do ostatnich działań odnieść.
U nas znajdziesz sprawdziany do szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkół wyższych (technikum, gimnazjum). Pobierz Z Pitagorasem przez gimnazjum 3 Sprawdziany w formie .pdf razem z kluczami odpowiedzi w formie .txt
Wszystkie sprawdziany zamieszczone na stronie są dodawane przez użytkowników. Masz dobre zdjęcia ze sprawdzianów i chcesz dodać je na naszą stronę? Napisz do nas!
Przykładowy wygląd Z Pitagorasem przez gimnazjum 3 Sprawdziany. Są to zrzuty ekranu innych sprawdzianów!
Z Pitagorasem przez gimnazjum 3 sprawdziany chomikuj Z Pitagorasem przez gimnazjum 3 sprawdziany pobierz Z Pitagorasem przez gimnazjum 3 sprawdziany Z Pitagorasem przez gimnazjum 3 testy
Zbiór naszych wszystkich sprawdzianów znajdziesz również w serwisie chomikuj – Z Pitagorasem przez gimnazjum 3 Sprawdziany chomikuj. Ostrzegamy przed fałszywymi chomikami, prawdziwe linki znajdziecie wyłącznie na naszej stronie.
Ocena zgodności Z Pitagorasem przez gimnazjum 3 Sprawdziany. Prosimy oddawać głosy oraz dodawać komentarze, to może pomóc innym użytkownikom strony.

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książki Z Pitagorasem przez gimnazjum 3 – w paczce znajdują się testy ze wszystkich rozdziałów dla obu grup A i B

Rozmiar sprawdzianu: 4.1
Pliki w folderu: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.11.2015
Pobierz ten sprawdzian z Chomikuj


Jeśli szukasz sprawdzianu/testu, którego nie ma jeszcze u nas, napisz do nas w komentarzach, a postaramy się go jak najszybciej dodać.
Chwalcie się w komentarzach swoimi ocenami! Życzymy samych piąteczek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *