Słowa z uśmiechem 5 sprawdziany

Słowa z uśmiechem 5 Sprawdziany + Klucze odpowiedzi

Nauczanie języka polskiego jest fundamentem procesu edukacji. Najważniejsze jest to, czego dziecko nauczy się w szkole podstawowej, ponieważ w dalszym toku kształcenia tylko rozwija ono już nabyte umiejętności. Ważne jest zatem, aby z edukacji w klasach od cztery do sześć, wyniosło ono jak najwięcej, gdyż to przygotuje je do o wiele wyższego pułapu w szkole gimnazjalnej. Trzeba je przygotować do tego przejścia tak, by zbyt mocno nie odczuło ono przeskoku.

Dlatego, żeby zaszczepić w dziecku pasję do wiedzy, nauczyciel musi na tym bardzo ważnym etapie wybrać odpowiednie podręczniki. Takie, które dziecko autentycznie zainteresują i nie zmuszą, ale zachęcą je do nauki, także samodzielnej. Taką doskonałą i promowaną przez doświadczonych i najlepszych dydaktyków oraz często wybieraną przez nauczycieli z pasją jest seria podręczników do nauki języka polskiego w szkole podstawowej o nazwie „Słowa z uśmiechem”. Zawiera ona bardzo ciekawy dobór tekstów kultury i tekstów literackich. Zachęca uczniów do poznawania świata i do czytania. Zawiera wybór tekstów nie tylko z klasyki literatury dziecięcej, lecz także teksty, które przemawiać będą do współczesnej młodzieży. Chcesz wziąć ją na test? Pobierz do niej takie materiały, jak książka nauczyciela czy sprawdziany z portalu chomikuj.

U nas znajdziesz sprawdziany do szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkół wyższych (technikum, gimnazjum). Pobierz Słowa z uśmiechem 5 Sprawdziany w formie .pdf razem z kluczami odpowiedzi w formie .txt
Wszystkie sprawdziany zamieszczone na stronie są dodawane przez użytkowników. Masz dobre zdjęcia ze sprawdzianów i chcesz dodać je na naszą stronę? Napisz do nas!
Przykładowy wygląd Słowa z uśmiechem 5 Sprawdziany. Są to zrzuty ekranu innych sprawdzianów!
Słowa z uśmiechem 5 testy Słowa z uśmiechem 5 sprawdziany chomikuj Słowa z uśmiechem 5 sprawdziany pobierz Słowa z uśmiechem 5 sprawdziany
Zbiór naszych wszystkich sprawdzianów znajdziesz również w serwisie chomikuj – Słowa z uśmiechem 5 Sprawdziany chomikuj. Ostrzegamy przed fałszywymi chomikami, prawdziwe linki znajdziecie wyłącznie na naszej stronie.
Ocena zgodności Słowa z uśmiechem 5 Sprawdziany. Prosimy oddawać głosy oraz dodawać komentarze, to może pomóc innym użytkownikom strony.

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książki Słowa z uśmiechem 5 – w paczce znajdują się testy ze wszystkich rozdziałów dla obu grup A i

Rozmiar sprawdzianu: 4.1
Pliki w folderu: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.11.2015
Pobierz ten sprawdzian z Chomikuj


Jeśli szukasz sprawdzianu/testu, którego nie ma jeszcze u nas, napisz do nas w komentarzach, a postaramy się go jak najszybciej dodać.
Chwalcie się w komentarzach swoimi ocenami! Życzymy samych piąteczek!

2 thoughts on “Słowa z uśmiechem 5 sprawdziany”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>