sprawdziany pobierz

Pourquoi pas Sprawdziany + Klucze odpowiedzi

Seria podręczników „Pourquoi pas” to kierunek języka francuskiego przeznaczony dla młodzieży gimnazjalnej. Oparty on pozostał o metodę zadaniową. Wszelkie wprowadzone w nim zadania przełożono na język polski. W naszej adaptacji podręcznika, po jakimś rozdziale dodano dobre strony pour communiquer i pour en savoir plus, które mają ćwiczenia, specjalnie przygotowane na sprawy naszych uczniów.
A na brzegu podręcznika ulokowany został trójęzyczny słowniczek polsko-angielsko-francuski, który obejmuje wszystkie słownictwo z przepisu również z zeszytu ćwiczeń. Do podręcznika opracowano oraz testy z drugimi nagraniami, z jakich skorzystać mogą uczniowie kształtujący się do egzaminu gimnazjalnego z języka francuskiego. Podręcznik zawiera sześć rozdziałów i wprowadzający rozdział zero. Po jakimś spośród nich dano powtórkowe ćwiczenia, utrwalające zdobytą świadomość oraz sztuk. Że jesteś panem zajętym tą częścią, pobierz materiały dodatkowe, takie jako praca nauczyciela i sprawdziany.
U nas znajdziesz sprawdziany do szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkół wyższych (technikum, gimnazjum). Pobierz Pourquoi pas Sprawdziany w formie .pdf razem z kluczami odpowiedzi w formie .txt
Wszystkie sprawdziany zamieszczone na stronie są dodawane przez użytkowników. Masz dobre zdjęcia ze sprawdzianów i chcesz dodać je na naszą stronę? Napisz do nas!
Przykładowy wygląd Pourquoi pas Sprawdziany. Są to zrzuty ekranu innych sprawdzianów!
Pourquoi pas sprawdziany chomikuj Pourquoi pas sprawdziany pobierz Pourquoi pas sprawdziany Pourquoi pas testy
Zbiór naszych wszystkich sprawdzianów znajdziesz również w serwisie chomikuj – Pourquoi pas Sprawdziany chomikuj. Ostrzegamy przed fałszywymi chomikami, prawdziwe linki znajdziecie wyłącznie na naszej stronie.
Ocena zgodności Pourquoi pas Sprawdzian. Prosimy oddawać głosy oraz dodawać komentarze, to może pomóc innym użytkownikom strony.

[stextbox id=”download”]Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książki Pourquoi pas – w paczce znajdują się testy ze wszystkich rozdziałów dla obu grup A i B

Rozmiar sprawdzianu: 4.1
Pliki w folderu: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.11.2015
Pobierz ten sprawdzian z Chomikuj[/stextbox]
Jeśli szukasz sprawdzianu/testu, którego nie ma jeszcze u nas, napisz do nas w komentarzach, a postaramy się go jak najszybciej dodać.
Chwalcie się w komentarzach swoimi ocenami! Życzymy samych piąteczek!

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *