Kompass Neu 1 sprawdzian

Kompass Neu 1 Sprawdziany + Klucze odpowiedzi

Zadaniem nauczyciela jest dobranie jak najlepszych podręczników. Takimi podręcznikami jest seria „Kompass neu”. Jeżeli jesteś nauczycielem i chcesz ją wziąć na test, pobierz takie materiały, jak książka nauczyciela czy sprawdziany z portalu chomikuj. Dlatego do nauki takiego języka, jak niemiecki, muszą się przyłożyć wszystkie zaangażowane w proces strony.  U nas znajdziesz sprawdziany do szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkół wyższych (technikum, gimnazjum). Pobierz Kompass Neu 1 Sprawdziany w formie .pdf razem z kluczami odpowiedzi w formie .txt
Wszystkie sprawdziany zamieszczone na stronie są dodawane przez użytkowników. Masz dobre zdjęcia ze sprawdzianów i chcesz dodać je na naszą stronę? Napisz do nas!
Przykładowy wygląd Kompass Neu 1 Sprawdziany. Są to zrzuty ekranu innych sprawdzianów!
Kompass Neu 1 testy Kompass Neu 1 sprawdziany chomikuj Kompass Neu 1 sprawdziany pobierz Kompass Neu 1 sprawdziany
Zbiór naszych wszystkich sprawdzianów znajdziesz również w serwisie chomikuj – Kompass Neu 1 Sprawdziany chomikuj. Ostrzegamy przed fałszywymi chomikami, prawdziwe linki znajdziecie wyłącznie na naszej stronie.
Ocena zgodności Kompass Neu 1 Sprawdziany. Prosimy oddawać głosy oraz dodawać komentarze, to może pomóc innym użytkownikom strony.

[stextbox id=”download”]Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książki Kompass Neu 1 – w paczce znajdują się testy ze wszystkich rozdziałów dla obu grup A i B

Rozmiar sprawdzianu: 4.1
Pliki w folderu: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.11.2015
Pobierz ten sprawdzian z Chomikuj[/stextbox]
Jeśli szukasz sprawdzianu/testu, którego nie ma jeszcze u nas, napisz do nas w komentarzach, a postaramy się go jak najszybciej dodać.
Chwalcie się w komentarzach swoimi ocenami! Życzymy samych piąteczek!

Similar Posts

2 Comments

  1. Dzieki temu zawsze jestem juz teraz ze sprawdzianami do przodu i nie musze sie nie wiadomo ile i nie wiadomo czego uczyc, poniewaz dzieki tej stronie doskonale wiem z ogromna dokladnoscia, jaki konkretnie material mam na konkretny sprawdzian z danego przedmiotu przygotowac.

  2. Szkola sprawia ci problemy, z ktorymi uwazasz, ze nie jestes w stanie sie uporac? Sprawdziany sa coraz trudniejsze, a ty masz coraz mniej cierpliwosci do nauki? Zapoznaj sie z ta strona 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *