sprawdziany pobierz

Kompass Neu 3 Sprawdziany + Klucze odpowiedzi

Kompass neu sprawdziany” jest całkiem inną wersję czteroczęściowej edycji podręczników do znajomości języka niemieckiego dla gimnazjum – także tych właśnie zaczynających znajomość języka niemieckiego w nauce (tomy 1 – 3), jako również tychże, jacy tę wiedzę w gimnazjum już kontynuują (tomy 2 – 4). Dostosowany stanowi do uprawiania umiejętności w porządku 1, 3 czy chociażby trzech godzin znajomości języka niemieckiego tygodniowo.
Cały kurs wieńczy się uzyskaniem nauk języka niemieckiego na stanie A2+ europejskiego systemu opisu kształcenia. Głównym założeniem „Kompass neu” jest zdanie uczniom umiejętności oraz sztuk stykania się w pozostałych formach życiowych, właściwych dla pierwszych związków z niemieckojęzycznymi osobami, oraz wtedy do pobrania umiejętności rozumienia i bycia swoich uwag i tekstów pisanych, działania w rozmowy, mówienia o naszym środowisku także o sobie. Drugim końcem części jest wprowadzenie obyczajów i sztuki krajów obcojęzycznych i wzrost kompetencji interkulturowych. Że jesteś panem zaintrygowanym serią, otrzymaj jej elementy, na dowód książkę nauczyciela albo sprawdziany.
U nas znajdziesz sprawdziany do szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkół wyższych (technikum, gimnazjum). Pobierz Kompass Neu 3 Sprawdziany w formie .pdf razem z kluczami odpowiedzi w formie .txt
Wszystkie sprawdziany zamieszczone na stronie są dodawane przez użytkowników. Masz dobre zdjęcia ze sprawdzianów i chcesz dodać je na naszą stronę? Napisz do nas!
Przykładowy wygląd Kompass Neu 3 Sprawdziany. Są to zrzuty ekranu innych sprawdzianów!
Kompass Neu 3 sprawdziany chomikuj Kompass Neu 3 sprawdziany pobierz Kompass Neu 3 sprawdziany Kompass Neu 3 testy
Zbiór naszych wszystkich sprawdzianów znajdziesz również w serwisie chomikuj – Kompass Neu 3 Sprawdziany chomikuj. Ostrzegamy przed fałszywymi chomikami, prawdziwe linki znajdziecie wyłącznie na naszej stronie.
Ocena zgodności Kompass Neu 3 Sprawdzian. Prosimy oddawać głosy oraz dodawać komentarze, to może pomóc innym użytkownikom strony.

[stextbox id=”download”]Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książki Kompass Neu 3 – w paczce znajdują się testy ze wszystkich rozdziałów dla obu grup A i B

Rozmiar sprawdzianu: 4.1
Pliki w folderu: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.11.2015
Pobierz ten sprawdzian z Chomikuj[/stextbox]
Jeśli szukasz sprawdzianu/testu, którego nie ma jeszcze u nas, napisz do nas w komentarzach, a postaramy się go jak najszybciej dodać.
Chwalcie się w komentarzach swoimi ocenami! Życzymy samych piąteczek!

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *