Planeta Nowa 2 Sprawdziany

Planeta Nowa 2 Sprawdziany + Klucze odpowiedzi

Ciężkim zadaniem jest zainteresowanie uczniów takim przedmiotem, jak geografia, chociaż sam w sobie jest to przedmiot ciekawy. Zainteresowanie ich nim jest trudnym zadaniem nauczyciela, który musi przeprowadzać lekcje tak, by były one dla uczniów fascynujące, a nie nużące. Geografią można bowiem łatwo się nudzić, jeżeli lekcje nie będą przeprowadzane właściwie. Właściwe przeprowadzanie lekcji wymaga przede wszystkim dobrania uczniom przez nauczyciela odpowiednich podręczników – takich, które uczniów zachęcą do pogłębiania wiedzy z dziedziny geografii.

Do takich podręczników, polecanych przez specjalistów i dydaktyków należy seria Planeta Nowa sprawdziany. To seria, która w tradycyjnym ujęciu pozwala uczniom przyswoić informacje dotyczące geografii regionalnej. Efektywnie wzbudza u uczniów zainteresowanie przedmiotem geografii dzięki atrakcyjnym stronom i licznym ciekawostkom na temat otaczającego uczniów świata. Jeżeli jesteś nauczycielem i chcesz wziąć tę serię na test, to pobierz takie materiały dydaktyczne, jak książka nauczyciela czy sprawdziany z portalu chomikuj.

U nas znajdziesz sprawdziany do szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkół wyższych (technikum, gimnazjum). Pobierz Planeta Nowa 2 Sprawdziany w formie .pdf razem z kluczami odpowiedzi w formie .txt
Wszystkie sprawdziany zamieszczone na stronie są dodawane przez użytkowników. Masz dobre zdjęcia ze sprawdzianów i chcesz dodać je na naszą stronę? Napisz do nas!
Przykładowy wygląd Planeta Nowa 2 Sprawdziany. Są to zrzuty ekranu innych sprawdzianów!
Planeta Nowa 2 testy Planeta Nowa 2 sprawdziany chomikuj Planeta Nowa 2 sprawdziany pobierz Planeta Nowa 2 sprawdziany
Zbiór naszych wszystkich sprawdzianów znajdziesz również w serwisie chomikuj – Planeta Nowa 2 Sprawdziany chomikuj. Ostrzegamy przed fałszywymi chomikami, prawdziwe linki znajdziecie wyłącznie na naszej stronie.
Ocena zgodności Planeta Nowa 2 Sprawdzian. Prosimy oddawać głosy oraz dodawać komentarze, to może pomóc innym użytkownikom strony.

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książki Planeta Nowa 2 – w paczce znajdują się testy ze wszystkich rozdziałów dla obu grup A i B

Rozmiar sprawdzianu: 4.1
Pliki w folderu: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.11.2015


Jeśli szukasz sprawdzianu/testu, którego nie ma jeszcze u nas, napisz do nas w komentarzach, a postaramy się go jak najszybciej dodać.
Chwalcie się w komentarzach swoimi ocenami! Życzymy samych piąteczek!

Share This Post

Recent Articles

2 komentarze to “Planeta Nowa 2 Sprawdziany”

  1. StaryByk napisał(a):

    To znacznie poprawilo moj spokoj ducha, poniewaz dzieki tym sprawdzianom o wiele podwyzszyly sie moje oceny, a to w sposob oczywisty przeklada sie takze na moj nastroj, nawet spie o wiele lepiej XD

  2. wladzio13 napisał(a):

    Potrzebujesz sposobu na to, by poprawic swoje oceny? Bo ja taki sposob znalazlem, a wszystko to dzieki tej stronie internetowej, z ktorej sciagnalem sprawdziany, testy i klucze odpowiedzi.

Leave a Reply

© 2017 TwojSprawdzianik. All rights reserved. Site Admin · Entries RSS · Comments RSS
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie