Słowa z uśmiechem Klasa 5 Sprawdziany

Słowa z uśmiechem Klasa 5 Sprawdziany

Słowa z uśmiechem Klasa 5 Sprawdziany

Nauczanie języka polskiego jest fundamentem procesu edukacji. Najważniejsze jest to, czego dziecko nauczy się w szkole podstawowej, ponieważ w dalszym toku kształcenia tylko rozwija ono już nabyte umiejętności. Ważne jest zatem, aby z edukacji w klasach od cztery do sześć, wyniosło ono jak najwięcej, gdyż to przygotuje je do o wiele wyższego pułapu w szkole gimnazjalnej. Trzeba je przygotować do tego przejścia tak, by zbyt mocno nie odczuło ono przeskoku.

Dlatego, żeby zaszczepić w dziecku pasję do wiedzy, nauczyciel musi na tym bardzo ważnym etapie wybrać odpowiednie podręczniki. Takie, które dziecko autentycznie zainteresują i nie zmuszą, ale zachęcą je do nauki, także samodzielnej. Taką doskonałą i promowaną przez doświadczonych i najlepszych dydaktyków oraz często wybieraną przez nauczycieli z pasją jest seria podręczników do nauki języka polskiego w szkole podstawowej o nazwie „Słowa z uśmiechem”. Zawiera ona bardzo ciekawy dobór tekstów kultury i tekstów literackich. Zachęca uczniów do poznawania świata i do czytania. Zawiera wybór tekstów nie tylko z klasyki literatury dziecięcej, lecz także teksty, które przemawiać będą do współczesnej młodzieży. Chcesz wziąć ją na test? Pobierz do niej takie materiały, jak książka nauczyciela czy sprawdziany z portalu chomikuj.

U nas znajdziesz sprawdziany do szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkół wyższych (technikum, gimnazjum). Pobierz Słowa z uśmiechem klasa 5 Sprawdziany w formie .pdf razem z kluczami odpowiedzi w formie .txt

Pobierz ten sprawdzian z Chomikuj

2 Comments

  1. Bobby Kwiecień 25, 2016 at 10:24 am

    Naprawde bardzo polecam wlasnie te strone wszystkim tym, ktorzy chca zafundowac sobie spokoj ducha i sprawic sobie wyzsze oceny 😛


  2. Holek Kwiecień 25, 2016 at 10:21 pm

    Teraz przygotowanie sie do sprawdzianu i uzyskanie dobrej oceny jest o wiele, wiele latwiejsze. Polecam wszystkim te strone w stu procentach !!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *