sprawdziany pobierz

Smart Time 3 Sprawdziany + Klucze odpowiedzi

Jeśli należy o kursy języka angielskiego dla gimnazjów, to część podręczników „Smart Time” stanowi jedyną spośród nowszych edycji otwartych na krajowym rynku wydawniczym powiązanym z szkołą języka angielskiego. To dla klas 1 – 3. Dostosowany stanowi on do wymogów aktualnie obowiązującej podstawy programowej na rok szkolny 2015/2016.
Modyfikacji w najnowocześniejszym wydaniu podręczników z tej edycji zostały zastosowane w taki rozwiązanie, aby zachować najdoskonalszą klasa podręczników pod względem wyjątkowym i aby nie zmieniać żadnych zastosowanych wcześniej metod nauczania. Jednocześnie zapewniamy, iż żadne zadanie egzaminacyjne nie stało z przepisów usunięte ani nie zostało zmienione.
U nas znajdziesz sprawdziany do szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkół wyższych (technikum, gimnazjum). Pobierz Smart Time 3 Sprawdziany w formie .pdf razem z kluczami odpowiedzi w formie .txt
Wszystkie sprawdziany zamieszczone na stronie są dodawane przez użytkowników. Masz dobre zdjęcia ze sprawdzianów i chcesz dodać je na naszą stronę? Napisz do nas!
Przykładowy wygląd Smart Time 3 Sprawdziany. Są to zrzuty ekranu innych sprawdzianów!
Smart Time 3 sprawdziany chomikuj Smart Time 3 sprawdziany pobierz Smart Time 3 sprawdziany Smart Time 3 testy
Zbiór naszych wszystkich sprawdzianów znajdziesz również w serwisie chomikuj – Smart Time 3 Sprawdziany chomikuj. Ostrzegamy przed fałszywymi chomikami, prawdziwe linki znajdziecie wyłącznie na naszej stronie.
Ocena zgodności Smart Time 3 Sprawdzian. Prosimy oddawać głosy oraz dodawać komentarze, to może pomóc innym użytkownikom strony.

[stextbox id=”download”]Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książki Smart Time 3 – w paczce znajdują się testy ze wszystkich rozdziałów dla obu grup A i B

Rozmiar sprawdzianu: 4.1
Pliki w folderu: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.11.2015
Pobierz ten sprawdzian z Chomikuj[/stextbox]
Jeśli szukasz sprawdzianu/testu, którego nie ma jeszcze u nas, napisz do nas w komentarzach, a postaramy się go jak najszybciej dodać.
Chwalcie się w komentarzach swoimi ocenami! Życzymy samych piąteczek!

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *