Deutschtour 3 Sprawdziany

Deutschtour 3 Sprawdziany + Klucze odpowiedzi

„Deutschtour” to innowacyjna seria podręczników do nauczania języka niemieckiego w naukach gimnazjalnych. Istnieje wtedy kierunek dobrany do wymogów wieloletniości – dany stanowi do nauczania języka niemieckiego w sztukach od 1 do 3. Sprawiony on pozostał dla instruktorów oraz uczniów wyróżniających się pasją poznawania świata.
Dopasowano ją głównie do akcji z uczniami rozpoczynającymi znajomość języka niemieckiego tylko w gimnazjum. Dostosowany jest pod względem rozkładu artykułu do z pewnej do dwóch godzin znajomości języka niemieckiego tygodniowo. Jego istotnym poleceniem jest zajęcie uczniów szkołą języka niemieckiego i rozwijanie umiejętności komunikacyjnych, takich, jak podkreślanie, słuchanie, czytanie ze poznaniem i oryginalne pisanie.
U nas znajdziesz sprawdziany do szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkół wyższych (technikum, gimnazjum). Pobierz Deutschtour 3 Sprawdziany w formie .pdf razem z kluczami odpowiedzi w formie .txt
Wszystkie sprawdziany zamieszczone na stronie są dodawane przez użytkowników. Masz dobre zdjęcia ze sprawdzianów i chcesz dodać je na naszą stronę? Napisz do nas!
Przykładowy wygląd Deutschtour 3 Sprawdziany. Są to zrzuty ekranu innych sprawdzianów!
Deutschtour 3 sprawdziany chomikuj Deutschtour 3 sprawdziany pobierz Deutschtour 3 sprawdziany Deutschtour 3 testy
Zbiór naszych wszystkich sprawdzianów znajdziesz również w serwisie chomikuj – Deutschtour 3 Sprawdziany chomikuj. Ostrzegamy przed fałszywymi chomikami, prawdziwe linki znajdziecie wyłącznie na naszej stronie.
Ocena zgodności Deutschtour 3 Sprawdzian. Prosimy oddawać głosy oraz dodawać komentarze, to może pomóc innym użytkownikom strony.

Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książki Deutschtour 3 – w paczce znajdują się testy ze wszystkich rozdziałów dla obu grup A i B

Rozmiar sprawdzianu: 4.1
Pliki w folderu: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.11.2015
Pobierz ten sprawdzian z Chomikuj


Jeśli szukasz sprawdzianu/testu, którego nie ma jeszcze u nas, napisz do nas w komentarzach, a postaramy się go jak najszybciej dodać.
Chwalcie się w komentarzach swoimi ocenami! Życzymy samych piąteczek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *