Deutschtour 2 Sprawdziany + Klucze odpowiedzi

Seria skoncentrowana została tylko przede każdym na założeniach komunikacyjnych, dzięki czemu skutecznie uczy młodzież języka niemieckiego.  U nas znajdziesz sprawdziany do szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkół wyższych (technikum, gimnazjum). Pobierz Deutschtour 2 Sprawdziany w formie .pdf razem z kluczami odpowiedzi w formie .txt
Wszystkie sprawdziany zamieszczone na stronie są dodawane przez użytkowników. Masz dobre zdjęcia ze sprawdzianów i chcesz dodać je na naszą stronę? Napisz do nas!
Przykładowy wygląd Deutschtour 2 Sprawdziany. Są to zrzuty ekranu innych sprawdzianów!
Deutschtour 2 sprawdziany chomikuj Deutschtour 2 sprawdziany pobierz Deutschtour 2 sprawdziany Deutschtour 2 testy
Zbiór naszych wszystkich sprawdzianów znajdziesz również w serwisie chomikuj – Deutschtour 2 Sprawdziany chomikuj. Ostrzegamy przed fałszywymi chomikami, prawdziwe linki znajdziecie wyłącznie na naszej stronie.
Ocena zgodności Deutschtour 2 Sprawdzian. Prosimy oddawać głosy oraz dodawać komentarze, to może pomóc innym użytkownikom strony.

[stextbox id=”download”]Pobierz sprawdziany z kluczami odpowiedzi z książki Deutschtour 2 – w paczce znajdują się testy ze wszystkich rozdziałów dla obu grup A i B

Rozmiar sprawdzianu: 4.1
Pliki w folderu: .pdf .txt
Data dodania sprawdzianu: 11.11.2015
Pobierz ten sprawdzian z Chomikuj[/stextbox]
Jeśli szukasz sprawdzianu/testu, którego nie ma jeszcze u nas, napisz do nas w komentarzach, a postaramy się go jak najszybciej dodać.
Chwalcie się w komentarzach swoimi ocenami! Życzymy samych piąteczek!

Similar Posts

1 Comment

  1. Książka Meine Deutschtour książka 2 rozdział 2. Bardzo proszę szybko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.